Інформаційна табличка «Не паркувати»: особливості та параметри

Табличка «Не паркувати» є однією з найпоширеніших попереджувальних табличок на дорогах і громадських майданчиках. Вона призначена для інформування водіїв та інших осіб про заборону паркування в певній зоні. Основною метою цієї таблички є забезпечення безпеки, підтримка нормального руху транспорту та запобігання перешкоджанню чи виникненню небезпек.

Основні характеристики

Табличка може мати заголовок «Не паркувати» або символ з зображенням машини з перекресленим написом «P» (який означає «паркувати»). Це вказує, що паркування заборонено в даній зоні. Табличка може містити піктограму або знак, який ілюструє заборону паркування. Це може бути зображення автомобіля з перекресленим написом «P» або інші символи, що вказують на заборону.

Зазвичай табличка має білий фон з червоним обрамленням та символами. Ці кольори є стандартними для попереджувальних табличок та надають їм високу видимість. Також Не паркувати табличка може бути замовлена у компанії «Стенд Прінт» в інших кольорах. Це дозволить використовувати її на приватній території.

Деякі таблички можуть також містити текстове повідомлення, щоб уточнити додаткові правила або обмеження, наприклад, «Строго заборонено паркувати» або «Зона евакуації». Табличка зазвичай розміщується біля зони, де паркування заборонено, наприклад, біля пожежного гідранта, знака зупинки автобуса, в’їзду на розмітку для інвалідів або інших місць з обмеженим доступом.

admin

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *